Kleksik - przedszkole niepubliczne Mińsk Mazowiecki

Kleksik - przedszkole niepubliczne w Mińsku Mazowieckim o profilu artystycznym

OVERVIEW

This site przedszkolekleksik.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have researched thirteen pages within the site przedszkolekleksik.pl and found zero websites referencing przedszkolekleksik.pl.

PRZEDSZKOLEKLEKSIK.PL RANKINGS

This site przedszkolekleksik.pl has seen fluctuating levels of traffic all over the year.
Traffic for przedszkolekleksik.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolekleksik.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolekleksik.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEKLEKSIK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolekleksik.pl Mobile Screenshot of przedszkolekleksik.pl Tablet Screenshot of przedszkolekleksik.pl

PRZEDSZKOLEKLEKSIK.PL HOST

We detected that the main root page on przedszkolekleksik.pl took four thousand two hundred and thirty-three milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so I consider this site not secure.
87.98.239.19

I detected that this website is weilding the Apache os.

Kleksik - przedszkole niepubliczne Mińsk Mazowiecki

Kleksik - przedszkole niepubliczne w Mińsku Mazowieckim o profilu artystycznym

CONTENT

This site przedszkolekleksik.pl states the following, "Koncepcja Pracy Przedszkola na rok szkolny 20142015." Our analyzers noticed that the website stated " Jest to pierwsza placówka profilowana w Mińsku Mazowieckim." The Website also stated " Zostało założone z myślą o rozwijaniu twórczości u najmłodszych dzieci. Kadra przedszkolna to dziewczyny z zamiłowaniem do sztuki, malarstwa, chcące zarazić tą pasją dzieci. Z roku na rok przedszkole rozbudowuje się. Obecnie zajmujemy dwa budynki w których mieści się. Zapraszamy dzieci w wieku 3 lat aby pod czujnym okiem nauczyci." The website's header had kleksik as the most important keyword. It was followed by przedszkole which isn't as highly ranked as kleksik.

MORE WEBSITES

Przedszkole nr 4 im. Króla Maciusia Pierwszego

Dane statystyczne czyli Przedszkole w liczbach. Metoda Tomatisa w Naszym Przedszkolu. Plan przyprowadzania i odbierania dzieci.

O przedszkolu - Przedszkole kolorowe

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Aby sprawdzić nasze dane kontaktowe. Oficjalna strona Przedszkola Kolorowego w Krakowie. Tutaj naturalna ciekawość i wyobraźnia Twojego dziecka. Znajdzie szerokie pole do działania. Dbamy o inspirujący i bezpieczny. Klimat dla rozwoju twojego dziecka. Ciocie żyjące w wielkiej przyjaźni z dziećmi.

Przedszkole Publiczne w Konarzewie -

Rodzinne przedszkole i żłobek KONRADEK, Warszawa-Białołęka

Witaj na stronie przedszkola Konradek, Warszawa-Białołęka. Rozłąka z dzieckiem nigdy nie jest łatwa, zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziny. W Konradku nie tylko to rozumiemy, ale staramy się równocześnie pomóc Wam przejść przez ten pełen zmagań, lecz konieczny czas. Jednocześnie dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Z otwartymi ramionami przyjmujemy dzieciaki wymagające specjalnego żywienia. Dzięki własnej, dostosowanej do wymogów UE kuchni jesteśmy w stanie przygotować naszym dzieciom.

BiMBO - Super Przedszkole Konstancin - Bimbo

Wyjątkowym przedszkolu, w którym Twoje dziecko spotka rówieśników, dużo zabawy, super fajne nauczycielki, zdrowe, domowe posiłki i unikalny ogród z placem zabaw pełnym starych drzew. Zobacz nasze strony i przekonaj się sam jak wspaniałe warunki proponujemy i jak dużo Twój maluch nauczy się korzystając z naszej oferty. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator.